Menu

اخبار

آریاهمراه، حامی کسب‌وکارهای نوپا در رویداد دیموند اکسپو ۹۷

آریاهمراه، حامی کسب‌وکارهای نوپا در رویداد دیموند اکسپو ۹۷
رویداد متفاوت دیموند اکسپو ۹۷ با حضور پربار استارتاپ‌های برترِ کمپ شتابدهی دیموند، استارتاپ‌های منتخب کمپین، شرکت‌ها و صندوق‌های سرمایه‌گذاری، شرکت‌های فعال و همکار و استارتاپ‌های موفق در جذب سرمایه برگزار شد. گفتنی است در این رویداد، دکتر اسمعیل ثنایی، مدیرعامل محترم آریاهمراه و نمایندگان واحد توسعه بازار این شرکت حضور یافته و به بررسی و تحلیل طرح‌های پیشنهادی استارتاپ‌های منتخب پرداختند. آریاهمراه، به‌عنوان یکی از پیشگامان صنعت فناوری اطلاعات و ارتباطات در ایران و یکی از سرمایه‌گذاران کسب‌وکارهای نوپا و های‌تک همواره کوشیده است با حمایت از ایده‌ها و طرح‌های نوآورانه‌ی نخبگان و فعالان کسب‌وکارهای اینترنتی، گامی مؤثر در راستای توسعه‌ی کسب‌وکارهای نوپا در ایران بردارد.
 
در این رویداد، شتابدهنده‌ی دیموند از بخش جدید فعالیت خود، دیموند ۲.۰، رونمایی کرد و با پخش تیزری از عملکرد سال گذشته‌ی دیموند، به‌صورت خلاصه به معرفی رویدادها، سرمایه‌گذاری‌های انجام‌شده و استارتاپ‌های پذیرفته‌شده پرداخت. در ادامه، احمدرضا مسرور، مدیرعامل شتابدهندهٔ دیموند ضمن خوشامدگویی، درمورد نحوه‌ی حمایت از استارتاپ‌ها در اکوسیستم سخن گفت و از شرکت‌ها و سرمایه‌گذاران حاضر در رویداد خواست تا در جلسات چرخشی که در پایان رویداد برگزار می‌شود، با دید باز از تیم‌های استارتاپی حمایت کنند. در پی این سخنرانی، استارتاپ‌هایی که در سال گذشته جذب سرمایه کرده بودند، با تقدیم لوح یادبودی از سرمایه‌گذارانی که حامی آنها بودند، تقدیر به عمل آوردند.
 
در ادامه‌ی رویداد، ۹ تیم استارتاپی، روایتی از ایده‌ی استارتاپ خود، دستاوردهایشان، وجه تمایز و مزیت رقابتی‌شان به‌طور خلاصه توضیح دادند و سپس در جلسات چرخشی دور میز، به‌تفصیل به تشریح کسب‌وکار پیشنهادی خود پرداختند. در هر یک از نشست‌ها، ترکیبی از سرمایه‌گذار، شرکت همکار، استارتاپ موفق، منتور و استارتاپ آماده برای جذب سرمایه بر اساس علایق و هم‌خوانی فعالیت‌ها چیده شد تا ضمن تجزیه‌وتحلیل دقیق کسب‌وکار پیشنهادی، زمینه‌های عملی همکاری و سرمایه‌گذاری فراهم شود. این نشست‌ها در ۳ بخش ۱۵دقیقه‌ای بین میزها انجام شد و پس از هر ‍۱۵ دقیقه، تیم‌های مذاکره‌کننده بین میزها جابه‌جا می‌شدند.
 
در آخرین بخش از رویداد، از منتورهای فعال دیموند در سال ۹۷ که سخاوتمندانه تیم‌ها را در مسیر رشد کسب‌وکارشان هدایت کردند، تقدیر به عمل آمد و لوح یادبودی اهدا شد. گفتنی است این رویداد، از سوی خبرگزاری‌های محترم دیجیاتو، زومیت و نوپانا که حامی رسانه‌ای این رویداد بودند، پوشش خبری یافت.
 
آریاهمراه و نمایندگان واحد توسعه بازار این شرکت امیدوارند با حضور در چنین رویدادهایی، ضمن معرفی ظرفیت‌ها، توانمندی‌ها و تجارب این مجموعه در راه‌اندازی کسب‌وکارهای گوناگون در حوزهٔ فناوری‌های نوین، زمینه‌های همکاری بیشتری را با کسب‌وکارهای نوپا فراهم کرده و با حمایت از ایده‌های نوآورانه‌ی نسل جوان، گامی هرچند کوچک در راستای حمایت از تولید ملی بردارند.
دیموند اکسپو ۹۷دیموند اکسپو ۹۷دیموند اکسپو ۹۷دیموند اکسپو ۹۷