Menu

اخبار

آریاهمراه، حامی همایش و نمایشگاه شرکت‌های دانش‌بنیان و استارتاپ‌های حوزه فضایی ایران

آریاهمراه، حامی همایش و نمایشگاه  شرکت‌های دانش‌بنیان و استارتاپ‌های حوزه فضایی ایران
نخستین گردهمایی شرکت‌های دانش‌بنیان و استارتاپ‌های حوزه‌ فضایی ایران همراه با نمایشگاه محصولات فضایی و نشست‌های تبادل فناوری و نوآوری، از سوی صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست‌جمهوری، در روزهای ۱۶، ۱۷ و ۱۸ تیرماه ۱۳۹۸، در مجتمع شکوفایی شرکت‌های دانش‌بنیان، واقع در خیابان ملاصدرای تهران برگزار می‌شود. گفتنی است در این رویداد، آریاهمراه، به‌عنوان یکی از شرکت‌های پیشگام در حوزه فناوری‌ اطلاعات و ارتباطات در ایران، آخرین دستاوردهای خود را در زمینه فناوری‌های ارتباطیِ حوزه فضایی و هوشمندسازی (اینترنت اشیاء) معرفی خواهد کرد.
 

حمایت سازمان فضایی ایران از اکوسیستم کارآفرینی

نخستین گردهمایی شرکت‌های دانش‌بنیان و استارتاپ‌های حوزه فضایی ایران، که با همکاری سازمان و پژوهشگاه فضایی ایران و به اهتمام صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست‌جمهوری برگزار می‌شود، صبح روز یکشنبه ۱۶ تیرماه، با معرفی حمایت‌های سازمان فضایی ایران از اکوسیستم کارآفرینی در محل مجتمع شکوفایی شرکت‌های دانش‌بنیان در تهران رسماً گشایش یافته و به‌مدت ۳ روز همراه با نمایشگاه محصولات و نشست‌های تبادل فناوری و نوآوری، به معرفی دستاوردهای شرکت‌های دانش‌بنیان و استارتاپ‌های ایرانی در حوزه فناوری‌های فضایی خواهد پرداخت.
 

برگزاری نشست‌های B2B، سمینارها و کارگاه‌های آموزشی

در این رویداد، افزون بر معرفی خدمات صندوق نوآوری و شکوفایی به شرکت‌های دانش‌بنیان و استارتاپ‌ها، مجموعه‌ای از نشست‌های B2B، سمینارها و کارگاه‌های آموزشی تخصصی مرتبط با حوزه فضایی و جلسات پرسش‌و‌پاسخ با مدیران و کارشناسان صندوق نوآوری و شکوفایی با معاون وزیر ارتباطات و رئیس سازمان فضایی ایران، رئیس پژوهشگاه فضایی ایران، مدیران سایر نهادها و دستگاه‌های اجرایی مرتبط، صندوق‌های پژوهش و فناوری و خریداران و مشتریان بالقوه محصولات و خدمات فضایی برگزار خواهد شد.
 

معرفی فرصت‌های کسب‌وکار در حوزه سنجش از دور و ماهواره‌های مخابراتی

در گردهمایی شرکت‌های دانش‌بنیان و استارتاپ‌های حوزه فضایی ایران، کارگاه معرفی فرصت‌های کسب‌وکار در حوزه سنجش از دور و ماهواره‌های مخابراتی، از جمله مهم‌ترین کارگاه‌های تخصصی است که از سوی نماینده سازمان فضایی ایران در روز نخست همایش برگزار خواهد شد. همچنین پنل فرصت‌ها، چالش‌ها و راهکارها در حوزه فضایی به بررسی رویکردها در تعامل میان سازمان و پژوهشگاه فضایی و صندوق نوآوری و شکوفایی خواهد پرداخت.
 

اینوتهران ۳: تهران هوشمند؛ تهران نوآور

در روز دوم، که به رویداد اینوتهران ۳: تهران هوشمند؛ تهران نوآور، اختصاص یافته است، سلسله رویدادهای ارائه نیازهای فناورانه و نوآورانه شهر تهران با محوریت «خدمات مکان‌محور شهری» با همکاری سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات (فاوا) شهرداری تهران برگزار خواهد شد. در این همایش، نقش سرویس‌های فضایی در شهر هوشمند، رویکردهای شهرداری تهران در حمایت از نوآوری در حوزه شهری، ارائه نیازهای فناورانه در حوزهٔ خدمات مکان‌محور شهری و نیز نوآوری‌های حوزه راه و شهرسازی، از مهم‌ترین موضوعات سخنرانی‌های کارشناسان خواهد بود.
 

آریاهمراه و راهکارهای یکپارچه در حوزه شهر و سرزمین هوشمند

شرکت آریاهمراه، به‌عنوان یکی از پیشگامان فناوری اطلاعات و ارتباطات در ایران و یکی از نقش‌آفرینان کلیدی حوزه اینترنت اشیاء (IoT)، می‌کوشد تا به معرفی خدمات و راهکارهای یکپارچه خود در حوزه‌های گوناگون شهر و سرزمین هوشمند پرداخته و ضمن تعامل و گفت‌وگو با نمایندگان نهادها و شرکت‌های مرتبط، گامی در جهت پیاده‌سازی سیستم‌های هوشمند شهری بردارد.
 
محل برگزاری رویداد: تهران، خیابان ملاصدرا، تقاطع کردستان، نبش زاینده‌رود شرقی، شماره ۲۴، مجتمع شکوفایی شرکت‌های دانش‌بنیان