Menu

اخبار

تله کام 2016، رونمایی و ارائه راهکارهای آریاهمراه

تله کام 2016، رونمایی و ارائه راهکارهای آریاهمراه

آریاهمراه در هفدهین نمایشگاه تله کام، راهکارهای مختلف خود را در حوزه ی مخابرات، امنیت شبکه و اینترنت اشیاء، ارائه داده و پروژه های عظیمی را رونمایی خواهد کرد.

در ادامه به اختصار برخی از مهم ترین این راهکارها و پروژه ها آمده است.

 

راهکار شبکه ی انتقال مایکروویو

آریاهمراه آماده است پروژه های طراحی ، تجهیز و نگهداری شبکه های انتقال ماکروویو را با استفاده از تکنولوژی های برتر دنیا، بر عهده بگیرد. 

 

راهکار  طراحی و اجرای سیستم های حمل و نقل هوشمند

استفاده از به روزترین تکنولوژی ها در زمینه مخابرات ، فناوری اطلاعات و شبکه در هوشمندسازی سیستم های حمل ونقل شهری و جاده ای، یکی از توانمندی های تخصصی آریاهمراه در حوزه ی شهر هوشمند می باشد.

 

راهکار طراحی و اجرای سیستم های مصرف هوشمند انرژی

توانایی متخصصین آریاهمراه، در طراحی و پیاده سازی سیستم های اندازه گیری هوشمند مصرف انرژی، از دیگر حوزه هایی است که آریاهمراه در جهت هوشمند سازی شهرها روی آن تمرکز کرده است.

 

طرح بازسازی شبکه دسترسی ارتباطات ثابت

ارتقاء، بازسازی و بهبود زیرساخت لایه دسترسی ماقبل آخر ، به منظور ایجاد و ارائه ی سرویس های متنوع باند پهن امری ضروری و حساس است. رفع مشکلات ناشی از نگهداری شبکه کابلی موجود و هزینه های فراوان نگهداری و پشتیبانی آن، و همچنین آزادسازی بخش اعظمی از فضاهای ساختمانی، از فواید و نتایج مطلوب این فرآیند خواهد بود.

 

اجرای بزرگ ترین پروژه های رادیویی کشور

شرکت آریا همراه سامانه با تکیه بر نیروی انسانی مجرب و استفاده از تکنولوژی روز دنیا آماده به ارائه ی راهکارهای جامع در پروژه های رادیویی کشور است. بزرگترین پروژه ی رادیو ترانک کشور، تامین ، نصب و راه اندازی سیستم دیجیتال (تترا) متعلق به شهرداری تهران در کارنامه ی آریاهمراه می درخشد.