Menu

راهکارها

مرکز داده

مرکز داده
فناوری اطلاعات یکی از پنج عامل حیاتی موفقیت یا شکست کسب‌وکار است. این عامل در صورت بهره‌برداری خلاقانه، می‌تواند علاوه بر تسهیل دستیابی به اهداف کسب‌وکار، اساس آن را نیز تغییری بنیادی دهد.
رویکرد ما، توانمندسازی سازمان‌های کوچک و بزرگ در بهره‌برداری از بهترین و به‌روزترین فناوری‌های ICT دنیاست که به پیشگیری از هدررفت منابع سازمان‌ها می‌انجامد. آریاهمراه با دقت و سرعتی بالا، همه نیازهای فناوری اطلاعات و ارتباطات سازمان‌ها را با مجموعه‌ای از راهکارهای جامع و یکپارچه‌ی خود رفع کرده و آنها را در افزایش بازدهی، امنیت و قابلیت اطمینان یاری می‌کند. به‌این‌ترتیب، سازمان‌ها و صاحبان کسب‌وکار می‌توانند با واگذاری تأمین این خدمات به آریاهمراه، بر فعالیت‌های اصلی و توسعه‌ای کسب‌وکار خود بیشتر تمرکز کنند.
آریاهمراه با پایش پیوسته‌ی سلامت و بازدهی تجهیزات IT سازمان‌ها، سرمایه‌گذاری آنها را در این حوزه پیش‌بینی‌پذیرتر و مطمئن‌تر می‌کند. کاهش ریسک داده‌ها و ارتقای امنیت آنها، ثبات و وفاداری مشتریان ما را به‌ارمغان می‌آورد.
شهرت و افتخار آریاهمراه، به‌عنوان مطرح‌ترین نام در حوزه‌ی مراکز داده و ارائه‌دهنده‌ی خدمات و راهکارهای جامع فناوری اطلاعات و ارتباطات، متکی بر توانایی پیش‌بینی، تطابق و مدیریت تغییرات سریع فناوری و مدیریت تأثیرات آن بر کسب‌وکارهاست.  
 

طراحی و توسعه‌‌‌‌‌ی مرکز داده

تأمین تجهیزات مرکز داده

خدمات مهاجرت مرکز داده

خدمات زیرساخت مرکز داده

خدمات ممیزی مرکز داده

خدمات میزبانی مرکز داده

خدمات مدیریت یکپارچه‌ی فناوری اطلاعات

خدمات رایانش ابری