Menu
شریک برتر تجاری

معرفی شرکت

آریاهمراه سامانه شرکتی دانش بنیان است که با بهره گیری از دانش مجموعه ای از بهترین متخصصین در حوزه ی IT به اجرای پروژه ها و ارائه ی خدمات مشغول است. مأموریت اصلی شرکت، مشارکت در اجرای پروژه ها و طرح های ملی و بهبود رضایت کارفرمایان، کارکنان، سهام داران و افزایش اعتماد آن ها می باشد. در راستای تحقق این مهم، اهداف ذیل تدوین شده اند:
  • افزایش رضایت مندی مشتریان
  • افزایش سهم بازار
  • افزایش میزان سود
  • بهبود مستمر سیستم های مدیریتی

به منظور نیل به اهداف تعیین شده ی فوق، سیستم میدریت کیفیت بر اساس استاندارد ISO 9001:2008 در آریاهمراه سامانه استقرار یافته و مدیران و کارکنان شرکت، خود را متعهد به همکاری و مشارکت در تحقق اهداف ترسیم شده و بهبود مستمر و اثربخش سیستم مستقر در شرکت می دانند. این خط مشی به طور سالانه توسط مدیر عامل مورد بازنگری قرار می گیرد.

ارزش های کلیدی آریاهمراه:

  • پاسخ گویی و مسئولیت پذیری در قبال فعالیت های شرکت خصوصا فعالیت های موثر بر مشتریان و شرکای تجاری
  • تعهد به کیفیت و تعالی خدمات
  • نوآوری دایمی
  • توانمند سازی کارکنان در ابتکار و بهبود دایمی عملکرد
برای مطالعه ی گزارش ماهنامه ی پیوست راجع به شرکت آریاهمراه، در این جا کلیک نمایید.
EPC Turnkey

مشتریان

مسئولیت های اجتماعی

در روزگار نه چندان دور، سازمان‌ها تنها با معیارهایی از قبیل سودآوری پایدار و بقا و رشد سنجیده می‌شدند و بیشتر از آن‌که به تأثیرات مستقیم خود بر زندگی مردم، اندیشه کنند، بر منافع کوتاه‌مدت خویش تأکید داشتند. این امر، لطمات جبران‌ناپذیر شرکت‌ها بر محیط زیست و سلامت ملت‌ها را موجب شد و بنگاه‌های تجاری را برآن داشت تا در کنار رسالت سودآوری و رشد، به افزایش سرمایه‌ی اجتماعی بیاندیشند. چه جای تکرار که هزاران هزار بنگاه اقتصادی و پیشرفت‌های ارزنده‌ی تکنولوژیک اندک تأثیری نخواهند داشت، اگر نتوانند به رفع فقر و فساد انجامیده، از خشونت و تنش جامعه کاسته و جامعه‌ای اخلاقی‌تر و انسانی‌تر بسازند. آریا همراه در کنار فعالیت‌های گسترده‌ی خود در حوزه‌ی صنعت  IT، فعالیت‌هایی را برای افزایش سرمایه‌اجتماعی در کشور رقم زده‌است، حمایت گسترده از دانشجویان نخبه و همایش‌های دانشجویی در راستای ایجاد فرصت برای دانشجویان نخبه در تجاری‌سازی ایده‌های کسب‌وکار و نهایتاً کاهش فاصله‌ی صنعت و دانشگاه، یقیناً خواهد توانست به بهبود سرمایه‌ی اجتماعی بیانجامد. آرمان «بنگاه بدون کاغذ» که امروز در بسیاری از شرکت‌های تراز بین‌المللی با جدیت پیگیری می‌شود، توانسته‌ مصارف بیهوده‌ی کاغذی را حذف کرده و این امر، خدمت شایان توجهی به حفظ درختان کرده که نتایج چشمگیر و مثبتی برای جوامع مدرن داشته‌است. آریا همراه مدت‌هاست رویه‌های خود را به شکلی تدوین کرده که حداقل استفاده از کاغذ صورت گیرد، به‌علاوه با تفکیک زباله‌ها، تغییر را از خود شروع کرده و فرآیند بازیافت را تسهیل نموده‌است. تأمین کامپیوتر، اینترنت و تجهیزات IT مدارس و آموزشگاه‌های مناطق محروم، دیگر اقدامی است که توفیق خدمتگزاری به ما عطا کرد و امیدواریم به یاری خداوند متعال، بیشتر و بیشتر توان این امر را داشته‌باشیم، تا ضمن توانمندسازی در مناطق محروم، کشور بتواند از ظرفیت‌های عظیم جوانان و دانشجویان در نقاط دورافتاده استفاده کند. تمام این اقدامات کوچک، هر چند در مقابل آن‌چه باید برای کاهش آلام یک ملت انجام شود، چونان گام‌هایی ناچیز می‌نماید، قطره قطره گرد هم خواهد آمد تا دریایی لبریز از مهربانی و عطوفت پدید آورده و لبخند شادی بر لبان کودکی بنشاند. 
انجمن حمایت از کودکان کار

آریاهمراه، حامی کودکان کار