همکاری با آریاهمراه

همکاری با آریاهمراه

از نگاه ما، نیروی انسانی، حیاتی‌ترین سرمایه‌ی هر سازمانی است که به نوآوری، بلندپروازی و فردایی روشن‌تر می‌اندیشد. در روزگاری که پدیده‌ی غم‌انگیز فرار مغزها، بسیاری از کسب‌و‌کارهای داخلی را از موهبت حضور نیروهای نخبه و مستعد ایرانی محروم کرده است، آریاهمراه، به عنوان یکی از پیشتازان فناوری‌های نوین در کشور، همواره می‌کوشد تا با جذب و حفظ نیروهای نخبه و نواندیش، بستری برای کارآفرینی و بهره‌مندی از کارشناسان داخلی فراهم کند. باورِ دیرینه‌ی ما به نیروی انسانی متعهد و متخصص، در طول یک دهه‌ی گذشته، پیوسته عاملی بوده است تا از بحران‌های اقتصادی، سرفرازانه سربرآوریم و شمار پرسنل خود را به بیش از ده برابرِ زمان تأسیس ارتقا دهیم. در حال حاضر، آریاهمراه، بدون احتساب شرکت‌های تابعه و همکار و مجموعه‌ی مشاوران داخلی و خارجی، بیش از 450 کارمند متخصص دارد که در بیش از ده واحد کسب‌وکار و پنج معاونت سازمانی به فعالیت مشغول هستند. ما به واسطه‌ی اهمیت ویژه‌ای که برای تخصص و تجربه قائلیم، همواره از استعدادهای نخبگان جوان در کنار تجربیات متخصصان حرفه‌ای به شکلی بهره‌ورانه بهره‌برداری می‌کنیم.

محیط کاری آریاهمراه، فضایی دوستانه، پویا، نوگرا و شایسته‌سالار است که بر پایه‌ی مشارکت و هم‌افزایی پایدار بنا شده است. از نگاه ما کار، زندگی است و رشد و بالندگی سازمانی، در کنار رشد و توسعه‌ی فردی یکایک کارکنان معنا می‌یابد. از این رو، به منظور به‌روزکردن دانش و مهارت‌های تخصصی پرسنل خود، کوشیده‌ایم با برگزاری حدود 000,70 نفرساعت دوره‌های آموزشی داخلی و بین‌المللی و دریافت صدها گواهینامه‌ی معتبر در حوزه‌های گوناگون فناوری و مدیریت، گام‌هایی موثر در راه توانمندسازی نیروی انسانی خود برداریم.

چنانچه شما هم در هر یک از زمینه‌های کاری مرتبط با فناوری اطلاعات و ارتباطات (IT/ICT) دارای تخصص و تجربه هستید و به نوآوری و پیشرفت می‌اندیشید، می‌توانید با تکمیل فرم استخدام و ارسال رزومه، ما را از توانمندی‌های خود آگاه کنید تا در صورت نیاز، به خانواده‌ی بزرگ آریاهمراه بپیوندید.